ul. Kościelna 1, 44-200 Rybnik
oskavant@op.pl
607 186 692, 606 861 654
Menu
Zamknij
Darek Szulik
- czyli BOSS naszej ekipy, najstarszy starzem instruktor, założyciel firmy.

Mariusz Musiolik
Mariusz jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów, siła spokoju naszej szkoły jazdy!:) Jego kursanci, to głównie ludzie z polecenia! Mariusz to dusza towarzystwa, jest opanowany, cierpliwy i przede wszystkim profesjonalnie przekazuje wiedzę. Łączy doświadczenie instruktora z wiedzą egzaminatora - to przynosi porządane efekty i wysoką zdawalność!!

Tomasz Paloc
Tomek.. Instruktor kat. B i A, oblegany przez motocyklistów. Jego atutem jest spokój i wyrozumiałość! Jest to instruktor, który nie lubi rutyny, chwalony przez kursantów za swój profesjonalizm. Zainteresowania: wedrówka górska, motoryzacja, skoki na bungee:) itp.

Radek Grabowski
Radek jako instruktor swój profesjonalizm i dobrą robotę pokazuje nam poprzez szereg kursantów idących za Nim. Świetna znajomość zagadnień teoretycznych i rzadka umiejętność tak precyzyjnego jej przekazu. Cierpliwość i solidność to tylko niektóre z cech Naszego instruktora. Radek stara się nie tylko przygotować kursantów do egzamninu, ale przede wszystkim nauczyć jeździć!!! :)

Grzegorz Goik
Grzesiu podobnie do Mariusza to jeden z "najstarszych" Naszych instruktorów. Można rzec weteran!:) Kultura osobista, przyjazny kontakt z kursantem oraz ogromna cierpliwość. Szerokie spojrzenie na kwestie zwiazane ze szkoleniem kierowców dają Mu pewność, elastyczność w doborze formy szkolenia jak i ocenie kandydatów na kierowców!!!

Aleksandra Siwica
Ola wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Do każdego z kursantów podchodzi indywidualnie. Ceniona za umiejętne łączenie wysoko stawianych wymagań z miłą i luźna atmosferą podczas nauki jazdy. Zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała! Wysoka zdawalność.

Ewelina Pająk
Ewelinka to jedna z najmłodszych w naszym gronie. Ale w tym zawodzie nie wiek się liczy a umiejętności i wiedza a tych Jej nie brakuje. Zawsze uśmiechnięta ale i wymagająca, potrafi wytłumaczyć ale nie boi się też zwrócić uwagę na popełniane błędy. Młodzi panowie ustawiają się w kolejce na jazdy do naszej Ewelinki.

Krystian Paszenda

Przemysław Knapek
Przemek to marka sama w sobie, rzetelny, punktualny, wymagający i zawsze wesoły. Potrafi nauczyć ale jak trzeba to potrafi też nieźle "przemaglować". Na jazdach z Przemkiem nigdy nie jest nudno a czas biegnie strasznie szybko.

Stanisław Pluciński
"Miły sympatyczny Pan , który potrafi nauczyć wszystkiego nie denerwując się . Bardzo dobre, precyzyjne oraz profesjonalne podejście do pracy zawsze punktualny. Potrafi przygotować do egzaminu pod względem praktycznym jak i teoretycznym .. " - Tak właśnie kursanci odbierają naszego Stasia.

Ryszard Karkocha

Michał Więsyk
Michał to Nasz pełen pasji ratownik !! W bardzo przystępny i luźny sposób prowadzi zajęcia, a kursanci często po zakończonym szkoleniu mówią: "Kurs pierwszej pomocy na zawsze pozostanie mi w pamięci, bo był zabawny i bardzo pouczający." :)

Biuro obsługi Avant'u!
Kasia i Basia - to One załatwią rzeczy "niemożliwe", zawsze uśmiechnięte, służą pomocą i dobrą radą.
Bez Nich firma Avant nie była by taka sama.:)